225/70R16 103H Geolander® A/T G015

YKHG01516005

Yeni ürün

      

           lastik-etiketi%20ya%C4%9Fmur.png    
           lastik-etiketi%20eko.png    
           lastik-etiketi%20ses.png    

Daha fazla bilgi

0,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Yokohama Geolander A/T G015 Islak Zemin Performansı

Yokohama Geolander A/T G015, dört ana tahliye kanalıyla birlikte lastik içerisine giren suyu hızlı şekilde tahliye etmekte; suda kızaklamaya karşı etkin performans sergilemektedir. 

Yokohama Geolander A/T G015 Kar Performansı 

Yokohama Geolander A/T G015’nin bütün ebatları, kar üzerinde etkin performans gösterdiğini belirten 3PMSF (Snow Flake - Kar Tanesi) işaretlemesine sahiptir. Karlı zeminlerde yüksek çekiş gücüne sahip olan Yokohama Geolander A/T G015, bu sayede sürüş güvenliğini sağlamaktadır.

Yokohama Geolandar AT İle Uzun Ömürlü Performans

3 Boyutlu Kılcallar

Özel tasarıma sahip 3 boyutlu kılcallar, sırt bloklarının sağlam kalmasını sağlar. Böylelikle lastiğin kuru ve ıslak zeminlerdeki performansı yükselir.

  • Omuz ve merkezde yer alan kılcallar, lastiğin ıslak zeminlerde fren performansını güçlendirmektedir. Taban genişliğinin %17 oranında arttırılmış olması da G015’in performansını arttırmaktadır.
  • Kılcalların yarattığı etki, düzensiz aşınmaların önüne geçilmesini sağlamaktadır.
  • 3 boyutlu kılcallar, üst düzey sürüş performansı sunmakta, aşınmaya karşı direnç oluşturmakta ve blokların sağlam olmasını sağlamaktadır.

Yolla Daha Fazla Temas

Geolander A/T G015’in temas yüzeyinin genişlemiş olması, arazi koşullarında daha yüksek çekiş gücü sunmasını ve düzensiz aşınmalara dirençli olmasını sağlamaktadır.

Omuz Bloklarının Agresif Tasarımı

Omuz bloklarının daha dayanıklı olmasını sağlamak için yapılan geliştirmeler, aynı zamanda lastiğe agresif ve estetik bir görünüm de kazandırmaktadır.

Üstün Islak Zemin ve Arazi Performansı

  • Derin Tahliye Kanallları: Dört adet geniş ve derin tahliye kanalı, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlar. Böylece; suda kızaklama riski, minimuma iner ve ıslak zeminlerde lastiğin manevra kabiliyeti artar.
  • Yüksek Çekiş Sağlayan Oluk Tasarımı: Lastik merkezine doğru daralan tasarımdaki oluklar, lastiğin arazi koşullarının üstesinden gelmesini ve yüksek çekiş sunmasını sağlar.

Yüksek Manevra Kabiliyeti ve Üstün Konfor

Farklı boyutlarda çok sayıda blok, lastikten kaynaklanan gürültünün azalmasını sağlamaktadır. Her blok üzerinde daha az yük bulunması, düzensiz aşınmaları da önlemektedir.

GEOLANDER A/T G015 TÜM EBAT VE ÖZELLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ