235/85R16 120/116R Road Venture AT51 M+S+3pmsf

MRSAT5116004

Yeni ürün

   

... mm. (...'')

      

... mm

           lastik-etiketi%20ya%C4%9Fmur.png    
           lastik-etiketi%20eko.png    
           lastik-etiketi%20ses.png    

Daha fazla bilgi

0,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Road Venture AT51, Marshal'nun yol için ayarlanmış bir lastikten ; arazi performansı isteyen 4X4 araç sürücüleri için geliştirilen  4 mevsim  lastiğidir. Engebeli arazinin kontrolünü dört mevsim sürüşle birleştirmek için tasarlanan Road Venture AT51, tüm arazilerde ve her mevsimde, hatta karda yıl boyunca çekiş sağlıyor.
Road Venture AT51 lastikleri, tüm hava koşullarında kavrama ve dayanıklılığı artırmak için mukavemet ve ısı dağılımı için optimize edilmiş kesilmeye karşı dayanıklı çift silika sırt bileşenine sahiptir. Bu bileşik, kuru ve ıslak zeminde frenlemeyi performansını arttırır ve  sabit bir temas alanı oluşturmak  geniş bir sırt şeklinde kalıplanmıştır. Çamur ve karda daha iyi çekiş sağlamak için kendi kendini temizleme hareketini teşvik etmek için sırt blokları daralırken, tam derinlikli çevresel oluklar gevşek yüzeylerde yol tutuşunu arttırmak için tasarlanmıştır.
Marshal'nun ESCOT Gövde Teknolojisi, direksiyon tepkisini ve lastik ömrünü desteklemek için yanak bloğu gerginlik dağılımını optimize eder. Lastiğin iç yapısı, arazi dayanıklılığını ve otoyol stabilitesini artırmak için spiral olarak sarılmış naylonla güçlendirilmiş ikiz çelik kuşaklara  sahiptir. Eklemsiz boncuk demetlerinin ve iki katlı polyester kordon gövdesinin kullanılması, daha yumuşak ve sessiz bir sürüş için, çarpmaların ve titreşimin izole edilmesine yardımcı olur.
Not: Marshal  Road Venture AT51 lastikleri  şiddetli kar servisi gereksinimlerini karşılar ve üç tepe dağ kar tanesi (3PMSF) sembolü ile markalıdır.