32X10.50R15 BF Goodrich Mud Terrain KM 3

BFKM315006

Yeni ürün

   

... mm. (...'')

      

... mm

           lastik-etiketi%20ya%C4%9Fmur.png    
           lastik-etiketi%20eko.png    
           lastik-etiketi%20ses.png    

Daha fazla bilgi

0,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3

4×4 lastiği uzmanı bir kez daha piyasaya damgasını vuruyor! BFGoodrich‘in tanıttığı yeni nesil yol dışı lastiği Mud-Terrain T/A KM3, bir önceki model KM2‘nin yerini alıyor. Michelin grubu bünyesindeki Amerikalı üretici bu lastik içerisinde zorlu yol dışı sürüşünü, hareket kabiliyetini ve çamur ile kayalıklar üzerinde sağlamlığı iyileştiren yepyeni teknolojiler kullanıyor. Lastik kaya ve diğer kaygan yüzeylerde daha iyi tutunma sağlar. 

BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3, geniş sırt blokları her açıdan inanılmaz bir kavrama sağlamak için tasarlanmıştır. Yarışlarda kendini kanıtlamış formüller sayesinde üretilen CoreGard Max Teknolojisi ile hayal ettiğiniz her yere gidebilirsiniz. Bu teknoloji, lastiğinizi keskin nesnelerden korumaya yardımcı olmak için kalın bir yanak kalkanı görevi görür ve özel bir bileşim ile yapılan Çekiş-Zırhı yanak yapısı, yanaktaki olası hasarları önlemeye yardımcı olur. 

BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3, çamurlu zeminde %5 daha iyi çekiş sunar. Terrain-Attack sırt deseni sayesinde çamurlu ve yumuşak toprak zemine meydan okuyan lastik. Kilitlenebilen sırt blokları her açıda olağanüstü yol tutuşu sağlamak için tasarlanmıştır. Çamur-Fobik dişler sıkışmış çamurlardan kolayca kurtulmanızı sağlar.

BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3, kayalık zeminde %8 daha iyi çekiş performansı sunar. Kayalık ve kaygan zeminlerde çok iyi tutuş sağlamak için geliştirilmiş Krawl-TEK bileşimi ile dünyanın en zorlu arazisinin bile keyfini çıkartabilirsiniz. Ek olarak, Linear Flex Zone teknolojisi lastiğin aşağı eğimli yollarda esneyebilmesini ve önüne çıkan engelleri kavrayarak ilerleyebilmesini sağlar. Lastikler % 27 oranda daha dayanıklı yanaklara sahiptir.