225/70R16 102/99R BF Goodrich All Terrain T/A KO 2 RWL

BFKO216003

Yeni ürün

   

... mm. (...'')

      

... mm

Daha fazla bilgi

0,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

BF Goodrich All Terrain T/A KO2

Goodrich All-Terrain T/A Ko2 lastikleri CoreGard teknolojisi sayesinde her türlü hava koşulunda kuvvetli yol tutuşu ve uzun ömürlü olması sayesinde en zorlu yol tehlikelerini güvenle üstlenecek bir teknolojiye sahiptir. Bf Goodrich All Terrain KO2 lastikleri özel olarak formüle edilmiş sırt kauçuğu sayesinde çakıllı ve çamurlu yol koşullarında yüksek güvenlik ve sağlamlık sunmaktadır.

BF Goodrich All Terrain KO2 daha iyi çekiş için sıkıştırılmış çamurun serbest kalmasına yardımcı olan omuz sırt bölgesindeki yükseltilmiş çubuklar sayesinde yumuşak topraklarda ve derin kar koşullarında daha fazla manevra kabiliyeti sunmaktadır. Bf Goodrich All Terrain KO2 Taş ejektörleri teknolojisi sayesinde lastik diş aralarında taş tutmayı reddeder ve taş delmesine karşı ekstra sırt temizliği sağlar.

BFGoodrich’in 4x4 arazi araç ve sportif kamyonet kullanıcılarının sarp arazilerde, kaya tırmanışlarında, yoğun çamur zeminlerin yarattığı zorlu koşullarda ihtiyaç duydukları hızlı kavrama, kararlı tutunma, güçlü çekiş kabiliyetlerini benzersiz bir dayanıklılıkla birlikte sunmak üzere geliştirdiği ikinci nesil çamur tipi arazi lastiğidir.

Bu model, her türlü yüzeyde maksimum sürüş zevki sağlar. Bu özellik, lastiğin omuzlarında geniş bir kesi ile donatılmış özel bir taban yüzünün kullanımı ile elde edilir. İkincisi, asfalt, çakıl, kum veya çamur olup olmamasına bakılmaksızın, her alanın mükemmel kontrolünü sağlamaya yardımcı olan yüksek düzeyde çekiş özelliklerine sahiptir. BFGoodrich All-Terrain T / A KO2 lastikleri, endüstrinin zorlu kar hizmeti gereksinimlerini karşılar ve üç tepe dağ kar tanesi (3PMSF) sembolü ile işaretlenmiştir.


BF Goodrich All Terrain T/A KO2 Avantajları

  • %20 daha güçlü yanaklar
  • Daha uzun lastik ömrü
  • Karda %15 daha iyi çekiş
  • Çamurda daha iyi çekiş